OPOWIADAM

Zanim wspólnie opowiemy Waszą historię, opowiem Wam coś o sobie.   Mam na imię Dominika, ale wszyscy nazywają mnie Donią.                          

W swoim życiu byłam na wielu ślubach - nie tylko jako fotografka, ale też jako gość. Za każdym razem wzruszałam się tak samo, bo od kiedy pamiętam wzrusza mnie miłość. Dzięki temu, wiem też niemało                   o przebiegu samego wydarzenia, dlatego poza byciem fotografką, bywam dla Was wsparciem. Wykonując portrety, spotykam się z różnymi ludźmi. Kontakt i otwartość nie są dla mnie niczym obcym, a indywidualne podejście do każdej fotografowanej osoby jest dla mnie przyjemnością.

Zamiłowanie do sztuki i poczucie estetyki owocują w sposobie, w który utrwalam na zdjęciach przedmioty, architekturę czy naturę, stanowiące ważne tło dla Waszych wspomnień.

O MOICH PRACACH I O MOJEJ PRACY

W fotografii najważniejsze są dla mnie światło i czułość, a w fotografowaniu stały rozwój. Nie zgadzam się z tym, że wszystkie śluby są takie same - w każdym jest coś niezwykłego - Wy i Wasza miłość. Moim zadaniem będzie utrwalenie tego w całej swojej wyjątkowości i już nie mogę doczekać się naszego spotkania. Pracuję jako solistka, ale nie mam problemu z byciem w kilku miejscach naraz - wielozadaniowość, to jeden z wyrazów bliskoznacznych mojej osobie. 

Wierzę, że inspiracja jest wszędzie tam, gdzie chcemy ją dostrzec i że fotografia to suma naszych wrażliwości.

Poza fotografowaniem ślubów, sesji narzeczeńskich i rodzinnych, zajmuję się fotografią produktową oraz kreatywną na potrzeby mediów społecznościowych,           a także realizuję indywidualne projekty  (sesje, wystawy). 

Marzy Wam się reportaż w innym stylu? Niczym na kliszy, pełen ziarna, poruszeń i pastelowych odcieni? A może cały w wersji black & white? Z przyjemnością je z Wami zrealizuję! - Możesz wspomnieć o tym w formularzu kontaktowym. Jeśli naprawdę lubicie taki vibe, na Wasz ślub zabiorę dodatkowo aparat na kliszę #35mm.