OPOWIADAM

ZANIM WSPÓLNIE OPOWIEMY WASZĄ HISTORIĘ, OPOWIEM WAM COŚ O SOBIE. MAM NA IMIĘ DOMINIKA, ALE WSZYSCY NAZYWAJĄ MNIE DONIĄ.W SWOIM ŻYCIU BYŁAM NA WIELU ŚLUBACH - NIE TYLKO JAKO FOTOGRAFKA, ALE TEŻ JAKO GOŚĆ. ZA KAŻDYM RAZEM WZRUSZAŁAM SIĘ TAK SAMO, BO OD KIEDY PAMIĘTAM WZRUSZA MNIE MIŁOŚĆ. DZIĘKI TEMU, WIEM TEŻ NIEMAŁO O PRZEBIEGU SAMEGO WYDARZENIA, DLATEGO POZA BYCIEM FOTOGRAFKĄ, BYWAM DLA WAS WSPARCIEM. WYKONUJĄC PORTRETY, SPOTYKAM SIĘ Z RÓŻNYMI LUDŹMI. KONTAKT I OTWARTOŚĆ NIE SĄ DLA MNIE NICZYM OBCYM, A INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEJ FOTOGRAFOWANEJ OSOBY JEST DLA MNIE PRZYJEMNOŚCIĄ.ZAMIŁOWANIE DO SZTUKI I POCZUCIE ESTETYKI OWOCUJĄ W SPOSOBIE, W KTÓRY UTRWALAM NA ZDJĘCIACH PRZEDMIOTY, ARCHITEKTURĘ CZY NATURĘ, STANOWIĄCE WAŻNE TŁO DLA WASZYCH WSPOMNIEŃ.

fotografia podróżnicza, ślub za granicą
fotografia podróżnicza, ślub za granicą

O MOICH PRACACH I O MOJEJ PRACY

W FOTOGRAFII NAJWAŻNIEJSZE SĄ DLA MNIE ŚWIATŁO I CZUŁOŚĆ, A W FOTOGRAFOWANIU STAŁY ROZWÓJ. NIE ZGADZAM SIĘ Z TYM, ŻE WSZYSTKIE ŚLUBY SĄ TAKIE SAME - W KAŻDYM JEST COŚ NIEZWYKŁEGO - WY I WASZA MIŁOŚĆ. MOIM ZADANIEM BĘDZIE UTRWALENIE TEGO W CAŁEJ SWOJEJ WYJĄTKOWOŚCI I JUŻ NIE MOGĘ DOCZEKAĆ SIĘ NASZEGO SPOTKANIA. PRACUJĘ JAKO SOLISTKA, ALE NIE MAM PROBLEMU Z BYCIEM W KILKU MIEJSCACH NARAZ - WIELOZADANIOWOŚĆ, TO JEDEN Z WYRAZÓW BLISKOZNACZNYCH MOJEJ OSOBIE.

WIERZĘ, ŻE INSPIRACJA JEST WSZĘDZIE TAM, GDZIE CHCEMY JĄ DOSTRZEC I ŻE FOTOGRAFIA TO SUMA NASZYCH WRAŻLIWOŚCI.

Fotograf ślubny Toruń / portret fotografa / fotografia czarno-biała
Fotograf ślubny Toruń / portret fotografa / fotografia czarno-biała

POZA FOTOGRAFOWANIEM ŚLUBÓW, SESJI NARZECZEŃSKICH I RODZINNYCH, ZAJMUJĘ SIĘ FOTOGRAFIĄ PRODUKTOWĄ ORAZ KREATYWNĄ NA POTRZEBY MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH, A TAKŻE REALIZUJĘ INDYWIDUALNE PROJEKTY (SESJE, WYSTAWY).

MARZY WAM SIĘ REPORTAŻ W INNYM STYLU? NICZYM NA KLISZY, PEŁEN ZIARNA, PORUSZEŃ I PASTELOWYCH ODCIENI? A MOŻE CAŁY W WERSJI BLACK & WHITE? Z PRZYJEMNOŚCIĄ JE Z WAMI ZREALIZUJĘ! - MOŻESZ WSPOMNIEĆ O TYM W FORMULARZU KONTAKTOWYM. JEŚLI NAPRAWDĘ LUBICIE TAKI VIBE, NA WASZ ŚLUB ZABIORĘ DODATKOWO APARAT NA KLISZĘ #35MM.

fotograf ślubny toruń